İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri’24

İZTEK İnovasyon Platformu olarak, çok sayıda projenin Ar-Ge ve Teknoloji başlıkları altında değerlendirildiği yarışmayı, yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon kültürünün yaygınlaşması, üniversite-sanayi işbirliğinin artırılması, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkların başlatılması, üretimdeki katma değerin çoğalması, yeni fikirlerinin sunulabileceği ve hayata geçirilebileceği platformun oluşturulması amacıyla 2 yılda bir düzenlediğimiz  “İZTEK İnovasyon Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’24” 2024 yılında düzenlenmesi planlanmaktadır..

“İZTEK İnovasyon Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’24” teknoloji ve Ar-Ge konularında çalışma yapan firmalara motivasyon kaynağı olacağına inanıyoruz.

Projeleri değerli jüri üyelerimiz; Özgün Değer, Yenilikçi Yönü, Ulusal Kazanımlar, Yöntem , Projenin Gerçekleşme Düzeyi, Proje Yönetimi Ekip ve Araştırma Olanakları, Yaygın Etki, İstihdam ve Kariyer Geliştirme Potansiyeli, Bilimsel İşbirliğinin Durumu vb. kriterlere göre değerlendirmektedir.

“İZTEK İnovasyon – Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’24” kapsamında belirtilen kriterlere uygun tüm proje başvurularını değerlendirmeye alınacaktır.

 

Ödüller;

“Yılın En iyi Teknoloji Projesi ” başlığı altında 1. lik, 2. lik, 3. lük ve  Jüri Özel ödülü;

“Yılın En İyi Ar-Ge Projesi ” başlığı altında 1. lik, 2. lik, 3. lük ve  Jüri Özel ödülü;

“Yılın En İnovatif Öğrenci Projesi ” başlığı altında 1. lik, 2. lik, 3. lük ve  Jüri Özel ödülü;

olarak belirlenen konularda en yüksek puan derecesine göre belirlenecektir.

 

Proje  Başvuru Süreci

Başvuru kriterleri çerçevesinde gönderilen proje sunumları Jüri Üyelerimiz tarafından incelendikten sonra başvuru süreci hakkında yarışmacıya bilgi verilecektir.

Değerlendirme sonucu hakkında girişimciye bilgi verilebilmesi için girişimcinin aşağıdaki sunum taslağında yer alan “iletişim formu” sayfasını doldurması gerekmektedir.

Projemi  Nasıl Gönderirim?

Proje başvuruları Power Point Sunumu(ppt) formatında info@iztekinovasyon.org adresine mail yolu ile iletilecektir. Sunumda aşağıda belirtilen değerlendirme kriterlerinin olması önem arzetmektedir. Boyutun büyük olması halinde wetransfer vb. metodlarla sunum dosyaları yüklenerek link bu adrese mail atılacaktır. Ayrıca ilave video, çizim vb. gönderilebilir fakat zorunlu değildir.

Tarafımıza gönderilen sunumlarda Jüri tarafından dikkat edilen husus; sunum taslağında talep edilen bilgilere yer verilmesi olup, sunum tasarımı ve görselleri başvuru yapanın tercihine göre özelleştirilebilir.

Önemli Tarihler;

Proje Son Gönderim Tarihi    :  Henüz netleşmemiştir.
Ödül Töreni                                  :  Henüz netleşmemiştir.
Etkinlik Yeri                                  :   Henüz netleşmemiştir.

ÖNEMLİ NOT: ETKİNLİĞE KATILIM İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ FORMUN DOLDURULMASI GEREKLİDİR. FORMUN DOLDURULMASI SONRASI BİLGİLER İNCELENİP TARAFINIZA ONAY MAİLİ ATILACAKTIR. KONTENJAN SINIRI OLDUĞUNDAN ERKEN KAYIT YAPILMASI ÖNERİLMEKTEDİR.

Proje Sunumu Taslağını İndirmek İçin Tıklayınız.

Proje Başvurularınız İçin Aşağıdaki Adrese Mail Atabilirsiniz.

İZTEK İnovasyon Ar-Ge Ve Teknoloji Ödülleri’24– ETKİNLİK PROGRAMI

info@iztekinovasyon.org

Kayıt Olmak İçin Aşağıdaki Linkteki Formu Doldurunuz.

Etkinlik Kayıt Linki

Sorularınız için telefon numalarımız aşağıdadır.

 

Destekleyen Kurumlar

 

Sponsorluk ile ilgili bilgi almak için tıklayınız!

 

Platin sponsor

Altın Sponsor

 

 

Gümüş Sponsor

 

Genel Sponsorluk